menu.svg

Інтерв'ю з директором Viking Park!

Інтерв'ю з директором Viking Park - Тарасом Солтисом!

 

Яка ідея проєкту Viking Park?
Головна ідея цього житлово-офісного комплексу - це є ідея місто в місті. Тобто комплекс буде складатися з місця праці, де люди можуть перебувати в офісах і місця проживання. Увесь перший поверх займатимуть торгові приміщення. 

Декілька слів про інфраструктуру Viking Park.
Цей район поступово переходить з промислового в житловий. Бо навколо нас вже є чимало житлових комплексів і відповідно тут буде ще більше розвиватися інфраструктура. Не кажучи вже про торгові місця, які вже тут є поруч. Тим паче в нас в комплексі також передбачені сучасні супермаркети та місця відпочинку.

Розкажіть про команду проєкту Viking Park.
Ввесь цей комплекс будує одна з найкращих будівельних команд у нашому Львові. Це "Галицька Будівельна Гільдія". Думаю, темпи будівництва, яке зараз триває, в черговий раз довели, що ми не помилилися. Все дуже швидко. Також величезна заслуга в тому, як комплекс буде виглядати - це заслуга нашої проєктної організації - відомої львівської компанії "AVR". 

Які маємо етапи будівництва?
Будівництво розділене на 4 етап. Вони триватимуть 3,5 - 4 роки. Це всі 4 черги. А першу чергу ми плануємо закінчити в кінці 2020 року.

logo Viking park