menu.svg

Фотозвіт з будівництва (квітень)

Бетонні роботи з облаштування технічного поверху в 5 і 6 секції, уже позаду. Залишилося лише змонтувати металоконструкцію даху. На кожному з поверхів є сходи. До 9-ого рівня усі квартири поштукатурені. Тепер майстри штукатурять приміщення сходових кліток. Якісні віконні конструкції з двокамерним склопакетом та семикамерним профілем вже змонтовані до 4-ого поверху. І ми чекаємо на наступну партію.

До архітектурного корабля примикає 7 секція. Тут залили плиту перекриття 2-ого поверху і тепер заливають колони діафрагми 3-ого поверху. Ця секція — приклад малоповерхової забудови. Тут буде лише 4 поверхи.

Така ж висота секцій 3 та 4. Тут копають котлован і заливають бетонну підготовку під фундаментну плиту. 

У 1-й секції (це бізнес-центр) будівельники вже звели усі поверхи. Змурували 65% цегляних зовнішніх стін. На кожен поверх можна піднятися бетонними сходами й ми вже провели заміри та замовили віконні конструкції. А довкола секції підсипали ґрунт.

У 2-й секції бізнес-центру будівельники заливають колони діафрагми 5-ого поверху і виставляють опалубку для заливки бетонного перекриття цього ж рівня. Загалом зведемо тут 12 поверхів.
 

Квартири
logo Viking park